Неділя, 16.12.2018, 14:40Вітаю Вас Гість
Реєстрація | Вхід
RSS
Шарівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт
Календар
«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ФУНКЦІЇ 

САМОВРЯДУВАННЯ В ШКОЛІ

 
•    Забезпечення порядку в школі, організація чергування в школі, в класах.
•    Організація дозвілля на перервах та після уроків.
•    Проведення загальношкільних лінійок, зборів, конференцій, виставок.
•    Організація самообслуговування в класах, контроль за дотриманням санітарно-гігієнічних вимог.
•    Організація роботи по збереженню шкільного майна.
•    Організація роботи по благоустрою території школи.
•    Підготовка і проведення конкурсів, творчих свят, змагань, розважальних програм, сімейних свят.
•    Контроль за виконанням учнями навчально-виховного процесу.
•    Заслуховування звітів органів учнівського самоврядування.
•    Проведення соціологічних досліджень з проблем життєдіяльності учнівських колективів.
•    Участь у розробці плану роботи школи на новий навчальний рік.
•    Участь у проведенні педагогічних рад, на яких розглядаються питання життєдіяльності учнівських колективів
 

Склад комітетів дитячого об’єднання ООН

 («Організації Обдарованих і Надійних»)

Шарівської загальноосвітньої школи  І – ІІІ ступенів

Богодухівської районної ради

у 2018/2019 навчальному році

 

Генеральний секретар –  Биков Станіслав

 

 

 

Генеральний комітет

5 клас – Горденко Анна

6 клас –Мальцева Дарина

7 клас – Хомич Тетяна

8 клас – Піковець Дар'я

9 клас – Ткаченко Вікторія

10 клас – Ритік Вікторія

11 клас – Лісконог Аліна

 

Комітет з питань освіти і науки

5 клас – Каптан Михайло

6 клас – Грищенко Владислав

7 клас – Мельник Богдан

8 клас – Жорник Аліна

9 клас – Кириченко Дарина

10 клас  -  Славута Богдан 

11 клас – Хомич Людмила

 

Комітет з правових питань

5 клас – Фатєєв Іван

6 клас – Макуха Станіслав

7 клас – Сопєльник Володимир

8 клас – Мулік Марина

9 клас – Носов Олександр

10 клас – Ткаченко Юлія

11 клас – Макуха Віта

 

Комітет з питань культури

5 клас – Скирда Юліана

6 клас – Яроватий Артур

7 клас – Ритік Валерія

8 клас - Борисюк Олександра

9  клас – Ливадна Єлизавета

10 клас – Борисенко Вікторія

11 клас – Зінченко Галина

 

Комітет суспільно – корисних справ

5 клас – Любота Юлія

6 клас – Безкоровайний Дмитро

7 клас – Биков Станіслав

8 клас – Колєснік Максим

9 клас – Кривошея Ігор

10 клас – Шеевль Геннадій

11 клас – Жмура Богдан

 

 

Комітет по роботі з молодшими школярами

5 клас – Абрамович Вікторія

6 клас – Юрченко Ірина

7 клас – Безкоровайна Валентина

8 клас – Сергієнко Вікторія

9 клас – Калмик Світлана

10 клас – Макаренко Дарина

11 клас – Березовська Олена