У ліцеї триває підготовка до нового 2022/2023 навчального року. Не залежно від того, який формат навчання оберуть батьки - онлайн чи офлайн - ми готові до роботи.
Коли Останній дзвоник пролунає,
Ми все найкраще, що було, згадаєм.
А потім кожен в думці звернеться до Бога:
" Помилуй! Подаруй нам Перемогу!"
Щоб всі у вересні зустрілися ми разом,
І серед нас звучала одна фраза:
"Нарешті Мир на нашій Батьківщині.
Героям слава! Слава Україні!"
Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім'я і дитина - це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя. Бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей.
Вишиванка – Вкраїна і доля.
В ній не лише барвиста краса.
В ній боролися предки за волю
І відходили на небеса.
Жито жали і хліб випікали,
І у парі ішли під вінець.
В ній дітей своїх благасловляли
Батько й мати, від щирих сердець.
Вишиванко моя, вишиванко,
Ти- як пісня, у серці моїм.
Одягну тебе в будні і свята,
Щоб любов поселилася в нім.
8 травня в Україні відзначається День матері. "Мама" - найдорожче слово, мама - це цілий світ. Мама навчила нас всьому: першому слову, першій літері, піклуванню про рідних.... Наші наймолодші ліцеїсти вітають найрідніших матусь та долучилися до акції "Селфі з мамою".
Вибух на 4 –у реакторі Чорнобильської атомної електростанції 26 квітня 1986 року призвів до найбільшої катастрофи, що сталася з вини людини в мирний час і вразила весь світ, але він показав нам, як мужні прості люди віддали своє життя, намагаючись мінімізувати наслідки катастрофи в нашому технологічно самовпевненому світі. Ці люди, знаючи про неминучу загибель, все ж таки докладали героїчних зусиль і, як здавалося, робили марні спроби приборкати ядерну пожежу. І їм вдалося це зробити.
А наше завдання пам’ятати про них, про ці події. Саме тому на базі шкільного музею бойової і трудової слави Шарівського ліцею, який працює з 1979 року, у 2016 році відкрито експозицію «Чорнобиль - наш біль». Спочатку, за ініціативи керівника музею Харченко Галини Тимофіївни, у 2006 році імпровізована «Алея Слави» була розміщена у кабінеті хімії. 24 квітня відбулося урочисте відкриття в присутності земляків – ліквідаторів аварії. У 2016 році експозиція була переміщена до музею, де постійно поповнювалася: учні виготовили макет Чорнобильської АЕС, виставлено, як експонати, засоби тогочасного протирадіаційного захисту.
Сьогодні ми запрошуємо до віртуальної екскурсії експозицією нашого музею.
Дзвони Чорнобиля - це наш земний уклін, наша дяка всім тим, хто ризикував своїм здоров’ям і життям, брав участь в ліквідації наслідків аварії, відроджував до нового життя обпалену радіацією землю. Ця священна пам’ять про всенародний подвиг, який ніколи не зникне з історії людства, не згасне в віках, бо саме вони врятували життя нам, а надалі і нашим дітям.
15 квітня учні 4 класу взяли участь у виставці - акції "SOS - вернісаж, або друге життя відходів", яка проводиться дистанційно. Головна мета виставки - підвищення рівня екологічної культури населення, формування у школярів та учнівської молоді небайдужого ставлення до довкілля, привернення уваги громадськості до проблем відходів, розвиток творчих здібностей дітей та учнівської молоді